Průvodce nákupem Clomid v České republice

Clomid v České republice

Clomid je jedním z nejuctívanějších doplňků PCT na trhu z dobrého důvodu: funguje jako kouzlo a bojuje proti negativním vedlejším účinkům způsobeným použitím MRSA nebo steroidů trhavým způsobem.

To samozřejmě vede mnoho lidí k tomu, aby hledali způsob, jak si koupit Clomid online, aniž by se nechali okrást nebo si koupili nevyžádané produkty.

Nebojte se, v tomto článku projdeme vše o Clomidu a věcech, jako je způsob jeho použití, dávkování, které by měl člověk užívat, jeho použití pro kulturistiku a SARM a dokonce ho porovnáme s jinou sloučeninou, abychom zjistili, která z nich je účinnější.

Nakonec vám řekneme, kde si koupit Clomid online od důvěryhodného dodavatele, který nám slouží již léta.

Clomid koupit

Jak koupit Clomid online v České republice?

Zní to divně, ale je poměrně obtížné koupit kvalitní Clomid v roce 2022. A problémy se vyskytují jak v běžných lékárnách, tak v online lékárnách. V běžné lékárně se musíte legitimovat, vystát frontu, nechat si od lékaře předepsat léky a zaplatit vysokou cenu za Clomid.

U online lékáren můžete často narazit na pochybné stránky, a v takovém případě buď přijdete o peníze a nedostanete nic, nebo dostanete nekvalitní výrobek, který skončí v koši.

Společnost Euro-Clomid.com byla vytvořena, aby se vyhnula všem výše uvedeným problémům. Při nákupu na těchto stránkách získáte následující výhody:

  • Jistota nákupu (náš dodavatel působí v České republice již více než 17 let);
  • Nákup bez lékařského předpisu;
  • Vysoce kvalitní výrobek;
  • Nízká cena Clomidu (uvidíte později!);
  • 100% anonymita;
  • Kompetentní služba, která zodpoví vaše dotazy;
  • Rychlé dodání proti úhradě.

V naší lékárně si můžete koupit Clomid 100 mg, 50 mg a 25 mg.

Cenová tabulka

DávkováníPočet tabletCena
100 mg30 - 360€34.10 - €212.79
50 mg30 - 360€28.77 - €179.54
25 mg60 - 360€28.39 - €129.48

Některé informace o přípravku Clomid

Clomid je selektivní antiestrogenní přípravek používaný k léčbě mnoha onemocnění souvisejících s nadměrnou sekrecí estrogenu u mužů a žen. Mezi indikace pro použití přípravku Clomid patří také neplodnost, amenorea, nedostatek androgenů, galaktorea a oligospermie.

9 věcí, které byste měli vědět o Clomid

Clomid obsahuje klomifen citrát. Tato složka působí na estrogenové receptory v bazální žláze a vaječnících. Jinými slovy, klomifen se váže na estrogenní receptory v bazální žláze, takže se obnovuje produkce gonadotropních hormonů LH a FSH. Tyto hormony stimulují vajíčka a obnovují ovulaci.

Přibližně 68 % žen znovu otěhotní během 1-2 cyklů užívání Clomidu.

Jak mám užívat přípravek Clomid pro ženy a muže?


Clomid se užívá v cyklech po dobu 5 nebo 10 dnů v závislosti na klinickém výkonu.
-1 cyklus: 1 tableta přípravku Clomid 50 mg se užívá po dobu 5 dnů, počínaje 5. dnem menstruačního cyklu.
Je nutné respektovat dávku a délku léčby. Pokud žena nemá ovulaci do konce měsíce, je předepsán druhý cyklus:
-2 cyklus: 1 tableta přípravku Clomid 50 mg se užívá po dobu 10 dnů od 5. dne menstruačního cyklu.

Ovulace se obvykle obnoví do 15-18 dnů po druhém cyklu. Pokud k tomu však nedošlo, lze v léčbě podle tohoto schématu pokračovat po dobu 5-6 měsíců.

Muži si mohou Clomid koupit také online, ale léčebný plán se bude lišit. Muži by měli užívat tablety Clomid 50 mg po dobu 8-10 týdnů, přičemž by se měla pravidelně provádět diagnostika hladiny spermatu a reprodukčních hormonů.

Odborníci doporučují zahájit léčbu denní dávkou 50 mg. Užívejte jednu 50 mg tabletu nebo dvě 25 mg tablety jednou denně po dobu pěti dnů. Pokud po první léčbě nedojde k ovulaci, můžete příště dávku zvýšit na 100 mg přípravku Clomid denně. V takovém případě užívejte jednu 100 mg tabletu nebo dvě 50 mg tablety nebo čtyři 25 mg tablety jednou denně.

Indikace k použití

Neplodnost : Anovulační neplodnost (indukce ovulace), dysfunkční metroragie, amenorea (disgonadotropní forma), sekundární amenorea, postkontracepční amenorea, galaktorea (v souvislosti s nádorem hypofýzy). syndrom polycystických vaječníků (Stein-Leventhal), Chiariho-Frommelův syndrom, nedostatek androgenů, oligospermie, diagnostika poruch gonadotropní funkce hypofýzy.

Kontraindikace

Přecitlivělost na Clomid (jednu z jeho složek), jaterní a/nebo renální insuficience, metroragie neznámé etiologie, ovariální cysty, novotvary pohlavních orgánů, nádor nebo hypofunkce hypofýzy, endometrióza, ovariální insuficience s hyperprolaktinémií, těhotenství.

Nežádoucí účinky

Nervový systém: závratě, bolesti hlavy, ospalost, zpomalení duševních a pohybových reakcí, deprese, úzkost, nespavost.

Trávicí systém: nevolnost, zvracení, gastralgie, plynatost, průjem. Alergické reakce na složky léku: vzácně – kožní vyrážka, alergická dermatitida, vazomotorické poruchy.

Z urogenitálního systému: vzácně – polyurie, časté močení, bolesti v podbřišku, dysmenorea, menoragie, hypertrofie vaječníků (včetně cystické fibrózy).

Další: přibývání na váze, “příliv” krve v obličeji, vzácně – snížení zrakové ostrosti, alopecie, bolest prsou.

SPRÁVNÉ DÁVKOVÁNÍ CLOMIDU PCT

Dávkování přípravku Clomid PCT závisí na tom, jak dlouho byla daná látka užívána.
a zda se jednalo o MRSA nebo steroid.

Steroidy vyžadují vyšší dávky, protože způsobují větší útlum. Dávka
V prvních dvou týdnech cyklu Clomid MDT je zapotřebí 1oo mg nebo více denně.
Ve třetím a čtvrtém týdnu pak můžete dávku postupně snižovat až na 75 mg a v posledních dvou týdnech bude stačit 50 mg.
50 mg je pro porod dostačující.

Vezměte prosím na vědomí, že se mohou vyskytnout některé nežádoucí účinky, zejména během prvních dvou týdnů, protože dávka, kterou užíváte, je poměrně vysoká.
Vezměte prosím na vědomí, že se mohou vyskytnout nežádoucí účinky, zejména během prvních dvou týdnů, protože dávka, kterou užíváte, je poměrně vysoká. Vedlejším účinkům Clomidu se budeme věnovat v samostatné sekci.
Nežádoucím účinkům Clomidu se budeme věnovat v samostatné sekci, abyste věděla, co můžete očekávat.

Pokud jste užívali pouze MRSA, můžete okamžitě začít s nižší dávkou, 50 mg denně.
by to mělo stačit. Tuto dávku užívejte po dobu prvních tří týdnů cyklu a poté ji snižte na
25 mg denně po dobu posledních tří týdnů cyklu.

Jak vidíte, doporučujeme vám absolvovat celých šest týdnů MDT. Ačkoli někteří lidé říkají.
že čtyři týdny jsou víc než dost, raději se rozhodneme pro opatrnost a absolvujeme celou dobu.

Existuje malá souvislost mezi délkou užívání Clomidu a vedlejšími účinky, které se u vás vyskytnou, ale dva týdny nejsou rozhodujícím faktorem.
Existuje malá souvislost mezi délkou užívání přípravku Clomid a vedlejšími účinky, které se u vás projeví, ale dva týdny nejsou nijak dlouhá doba na to, aby na vás měly zásadní vliv.
Nemusíte se tedy bát – dva týdny navíc vás nezabijí.

Nakonec nezačínejte nový cyklus steroidů nebo MRSA ihned po ukončení MDT.
Důvodem této rady je, že vaše tělo se ještě plně nezotavilo a je třeba mu dát ještě trochu času.
Důvodem této rady je, že vaše tělo se ještě plně nezotavilo a je třeba mu dát ještě trochu času před zahájením dalšího cyklu.

Použití Clomidu pro kulturistiku: 3 důvody, proč ho kulturisté užívají

Jak je uvedeno v názvu, existují tři důvody, proč lidé používají Clomid pro kulturistiku. Uveďme je, aby je všichni viděli!

  • Zabraňuje gynekologii: Clomid je známý svými silnými antiestrogenovými účinky a jak všichni víme, nadbytek estrogenu v těle je hlavním rizikovým faktorem. a jak všichni víme, nadbytek estrogenu v těle způsobuje gynekomastii, což zjednodušeně znamená růst prsní tkáně u mužů. Nejlepší na přípravku Clomid je, že nejen zabraňuje gynekomastii, ale také zabraňuje růstu prsní tkáně u mužů, kteří ji již mají. Ve skutečnosti zcela zvrátí účinky gynekomastie během několika cyklů!
  • Zabraňuje zadržování vody: Zadržování vody je vážným problémem při užívání steroidů a velmi zřídka i SARM. Clomid účinně bojuje proti zadržování vody a funguje obzvláště dobře, pokud si hlídáte stravu. To je bod, na který mnoho lidí při užívání Clomidu pro zadržování vody zapomíná.
  • Zabraňuje potlačení nebo vypnutí testosteronu: Nejenže účinně léčí potlačení testosteronu, ale také zvyšuje přirozenou produkci testosteronu v našem těle. Jak již bylo zmíněno, studie prokázaly, že malá dávka Clomidu má výrazný účinek na muže trpící nízkou hladinou testosteronu. Clomid funguje obzvláště dobře během pauzy, kdy sám od sebe znovu nastartuje vaše tělo a začne produkovat testosteron, abyste mohli správně fungovat.

Zde jsou důvody, proč lidé používají Clomid pro kulturistiku a co je na něm bláznivé. 99 % lidí, kteří užívají tuto sloučeninu, nemá žádné vedlejší účinky!

Clomid v kulturistice

Kde lék skladovat

Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Uchovávejte v původním obalu při teplotě do 25 °C. Nepoužívejte přípravek Clomid po uplynutí doby použitelnosti uvedené na krabičce. Datum vypršení platnosti se vztahuje k poslednímu dni daného měsíce. Léky by se neměly vyhazovat do odpadních vod ani do domovního odpadu. Zeptejte se lékárníka, jak likvidovat léky, které již nepotřebujete. To pomůže chránit životní prostředí.